top of page

O BIURZE W WITNICY

Dzień dobry w czym możemy pomóc?

Biuro w Witnicy funkcjonuje od 01.01.2012 roku. Początkowo mieściliśmy się na ul. Gorzowskiej na przeciw Plebanii, później przy rynku na ul. Pocztowej a obecnie od około 3 lat  jesteśmy dostępni pod obecnym adresem przy ul. Kostrzyńskiej 8B.

 

W roku 2018 pożegnaliśmy się z długoletnim pracownikiem, który rozpoczął pracę w konkurencyjnej firmie w Witnicy i tym samym straciliśmy 50% klientów. Nie poddaliśmy się, pozyskaliśmy nowych i systematycznie z wielką radością odzyskujemy tych utraconych ;-) a od maja 2018 roku jesteśmy Placówką Partnerską Generali i Proamy. Dzięki temu posiadamy w ofercie najtańsze i najlepsze produkty.

 

Oferujemy ubezpieczenia klientom z Witnicy ale i okolicznych miejscowości. Korzystamy z porównywarki 21 towarzystw, dzięki czemu szybko i sprawnie przedstawiamy najlepszą ofertę. Płatność za polisy można rozbić nawet na 12 rat dzięki współpracy z Wygodną Ratą. Zapłacicie Państwo u nas również kartą.

W naszym biurze opłacicie Państwo tanio swoje rachunki, nadacie paczkę firmą GLS oraz odbierzecie Paczkę w RUCHu lub z InPostu.

Serdecznie zapraszamy ;-)

Biuro w Witnicy: O nas
bottom of page